MůjTyp.cz - fórum

fórum

zpět na výpis diskusí "Vztahy"

mimisek1, 33 let, Skladatel, Vévodkyně
16. 01. 2010 14:11

Jaký máte názor na homosexualitu?

Zajímal by mně váš názor na homosexualitu,. Setkali jste se někdy s odmítavým přístupem k homosexuálům?

předchozí 1 2 další
Millagros115, 26 let, Skladatel, Královna
16. 01. 2010 22:39

S odmítavým přístupem.. no bohužel ano......

uživatel, 40 let, Snílek, Vévoda
17. 01. 2010 01:54

bych se na to nedával

Hanulik.7, 19 let, Pečovatel, Vévodkyně
17. 01. 2010 16:24

no coment.. :biggrin:

PAVOL, 33 let, Dobyvatel, Vévoda
17. 01. 2010 22:59

my osobně to nevadí ale lidi se stím bohužel nechtějí smířit vidi v nich úchylaky atd.. že by se měli jit lečit apod. nechápu to vždyť to jsou normálni lidi akorát jinak orientování

Maite, 40 let, Pečovatel, Kněžna
17. 01. 2010 23:11

no bohužel s takovými lidmi jsem se již v životě setkala.... ale já osobně homosexuály neodmítám....mě nezáleží na tom jaké sexuální orintace ten člověk je.... já když se s někým bavím tak koukám na to abychom si rozuměli a pobavili se a ne na to jestli je člověk homo nebo hetero.... bože to je fakt trochu uhozený aby člověk když si vybírá kamarády koukal na jejich sexuální orinetaci.... za sebe můžu říct že znám osobně několik homosexuálů a výborně si s nimi rozumím.... já s nimi nemám problém..... prostě každý tohle máme v sobě ale nemůžeme ovlivnit v jaké míře to v nás propukne......

toniwolf, 33 let, Umělec, Královna
18. 01. 2010 09:10

Nevím nakolik se můžu vyjádřit a už vůbec jak moc to bude objektivní. Já a homosexualita jsme kamarádky od mých jedenácti let. A krom toho, že se pořád hádáme je to docela fajn. S odmítavým přístupem jsem se myslím nikdy nesetkala. A pokud ano, tak jsem to hodila do přihrádky špatných vzpomínek, na které se snažím zapomenout. Ale pohybuju se hlavně v kolektivu gayů a lesbiček, tak tam se asi s odmítavým přístupem nesetkám. Gayové jsou šíleně fajn, to říká spousta lidí. Říkají, že jsou hodní a citliví. To je pravda. Ale vůbec není pravda, že jsou zženštilí, jak si spousta lidí mylně myslí. Je to jenom předsudek, i když sem tam se nějaká ta výjimka najde. Gayové jsou hodně spojováni s metrosexualitou, ale to je spíš věc módy a hygieny. Typickej zarostlej smradlavej chlap (kterých tu mezi námi je až až a je mi z nich blivno) označí za homosexuála každého chlapa, který je čistý a upravený. Ale nejvíc mi mezi homosexuály, hlavně mezi gayi, vadí promiskuita. Stačí se podívat na stránky Iboys.cz. V nějakých 90% jenom inzeráty na "jednu noc" ... nebo spíš na 15 minut :D . Proto se těm stránkám taky začalo říkat "buzní katalog" a dělají gayům jen špatné jméno. Nevím jak je to s obdobou pro lesbičky Igirls.cz.

Jsem ráda za to, co jsem, i když je to mnohdy těžký. Mluvím s lidmi narovinu, často svoje soukromí jen tak do éteru vybalím a čekám, jak na to lidi budou reagovat. Je to takový můj malý test a jejich reakce mě přesvědčí o tom, jestli ti lidé za něco stojí nebo ne. Jasně, někteří se už neozvou nebo se mi vyhýbají, ale to je jejich věc. A nepovažuji to za jejich odmítavý přístup, ale za jejich vlastní blbost. 8-)

mimisek1, 33 let, Skladatel, Vévodkyně
18. 01. 2010 21:58

já sem se bohužel hodněkrát setkala s negativnym postojem.jednou nás dokonce vyrazili s restaurace.jinak já jak tu čtu příspěvek tak do toho bych nešel,nechápu to já do toho nešla protože mě to zrovna napadlo.proste jsem na holky a tak to ve mě je.Jinak souhlasím že gayové jsou fajn lidičky :flower:

uživatel, 40 let, Snílek, Vévoda
19. 01. 2010 13:42

jo,Toniwolf taky fandí ženám?To jsem nevěděl

FILVAL, 25 let, Skladatel, Král
22. 01. 2010 17:35

nemužeme odsuzovat lidi kteří jsou homosexualové,nebo lesbičky oni zato nemužou je to v rozené

toniwolf, 33 let, Umělec, Královna
25. 01. 2010 16:47

@uživatel: neptal ses 8-)

Angie, 25 let, Skladatel, Královna
11. 02. 2010 00:53

Je jedno kdo jakou má orientaci. Je to člověěk jako každej jinej a vůbec s nima nemám žádnej problém. Mám pár takových kamarádů a jsou super. ;-)

Colombine, 27 let, Správce, Královna
24. 02. 2010 17:56

ano s odmítavým postojem jsem se setkala. U přátel a i v rodině. Má kamarádka je lesbička a já an tom nevidím nic špatného.

Lee, 24 let, Snílek, Královna
02. 03. 2010 08:22

né moc špatný...Hold si nevyberete jaký orientace jste, ale homouše neodsuzuju, protože mi to připadá přirozený ;-)

Křidélko, 28 let, Snílek, Vévoda
07. 03. 2010 17:14

Myslím si že je to každého věc a nikoho by jsme kvůli tomu neměli odsuzovat...!

Scene-Girl-Guga, 23 let, Správce, Vévodkyně
14. 03. 2010 17:32

Já jen jednu věc.. myslím že jak hetero.. tak i bi a homo jsou úplně normální lidi.. tak potom nechápu proč se na internetu pořád probírají.. Nechápu lidi.. co odsuzujou homosexuály.. jsou to normální lidi!! Já osobně se přiznám že jsem bisexuálka.. a co mě nejvíce dokáže na těhlech magorech naštvat je to.. když se mi snaží vymluvit.. že bisexualita neexistuje.. nebo že jsem moc mladá na to abych to věděla..O.o.. a nebo když mě přesvědčujou že moje orientace je úplně jiná než říkám.. jenže dámy a pánové takhle to není.. Známe určitě hafec lidí kteří o sobě tvrdí že jsou bi a k tomu by se neodvážili ani dát pusu na tvář příteli stejného pohlaví.. je to prostě pitomost.. lidi s malou inteligencí jsou pro mě i ti.. kteří se přetvařují a stydí se za svou orientaci.. Lidi co odsuzují bisexuály a homosexuály jsou ještě duševně nevyzrálí a nebo to pořádně neumí pochopit.. Trapní mi také připadají lidé jenž homosexuály ponižují, ztrapňují nebo veřejně urážejí.. Oni taky nenadávají Heterosexuálům.. ikdyž to je úplně jiná věc.. ale prostě vůbec nechápu proč to někdo musí pořád řešit.. Prostě homosexuálové a bisexuálové mají stejné práva a nároky na život jako heterosexuálové.. a za touhle věto konec a tečka! x) Vykřičník.. ale to je jedno x))

speisy, 28 let, Ochránce, Královna
15. 03. 2010 21:03

Rozhodně to není nemoc, úchylka nebo nějaká posedlost! Takovéto názory tedy nesnáším i přes svou zásadovost a konzervativnost. Člověk si svou orientaci nevybere. Homosexualita zde byla vždycky. Homosexuálové nejsou špatní. Naopak většina z nich jsou mnohem lepší lidé, než heterosexuálové. Že Vám přijde sex mezi nimi nechutný? Mně někdy také přijdou nechutné věci, co se dějí mezi hetero. Ohledně dětí je to složitější, ale jsou to slušní lidé (pokud tak byli samozřejmě vychováni). Samozřejmě, že heterosexuálům homosexuálové "nevoní". To je prostě dáno chemicky. Ale to je asi všechno. Udivuje mě zaujetí proti homosexuálům, když společnost přijímá bisexuály - to se snad i stává novým trendem.

menginio, 29 let, Skladatel, Vévoda
20. 03. 2010 18:38

Takováhle témata mě doslova ubíjejí. Názor na homosexualitu, názor na islám, názor na romy, ať už se jedná o jakékoli podobné téma, jde vždy pouze o individuální schopnost tolerance každého jedince. Lidé s podobnými zájmy se sdružují ve skupinách a odlišnost nechápou. Pokud je někdo odlišný podle přírody nepatří mezi nás. Lidé se od přírody vzdálili natolik, že si to ani neuvědomují, kde v lastně tyto problémy vznikají. Člověk bývá definován tak, že není zvíře a je inteligentní. Odlišný, slabý, NEMOCNÝ jedinec je snad vždy ze smečky vyloučen. To nás liší od zvířat. Proto si myslím, že lidé odsuzující jiné lidi pro svou odlišnost, jsou jen zvířata s lidskou podobou. Jednou bych si rád prohlédl výsledek výzkumu, kde bylo zjišťováno množství projevů nesnášenlivosti v závislosti na inteligenci vyjádřenou klidně IQ.

Konkrétně zrovna s homosexuály nemám nejmenší problém. I homosexuálové mohou být dobrými rodiči pro děti z dětských domovů. A liší se jen sexuální orientací ničím jiným.
Otevřeně přiznávám, že mi vadí hopeři a šamponi, ale vidím to jako ten nejmenší problém. :-D

21. 03. 2010 21:10

Tak člověk se narodí a má to v sobě :-) A nemůže to nijak ovlivnit, tak já osobně je neodsuzuju :-) Já mám mezi nima i pár dobrých přátel :-)

neri, 35 let, Analytik, Královna
05. 04. 2010 22:33

Osobně jsem vůči homosexuálům tolerantní a nic proti jejich sexuální orientaci nemám. Láska je láska a nemůžeme odsuzovat někoho kvůli tomu, že je přitahován stejným pohlavím. Jsem i pro, aby homosexuální páry mohly adoptovat děti, i když připouštím, že to budou mít těžší, než děti vychovávané v heterosexuální rodině, co se týká pohledu jejich okolí na ně.

Lucam, 28 let, Snílek, Královna
27. 04. 2010 09:31

Setkala jsem se a ty lidi asi v životě nepotkali homosexuála. Jsou to naprosto normální lidi se kterýma je sranda, normálně se baví a skoro nikdy by na nich nikdo nepoznal, že jsou na stejné pohlaví. Znám hodně takových lidí a dokáže mě naštvat, když se jim někdo posmívá. :-( :-/

Hetic, 27 let, Pečovatel, Král
02. 05. 2010 05:49

Mě to nevadí ať si dělá každý co chce je to na něm to rozhodnutí a když jim to vydovuje tak proč né. S odmítavým přístupem se dá setkat takřka všude najde se dost lidí a není to správné měli by se nad sebou zamyslet to same si mužou říkat homoseksualové i o nás!

StinJihu, 32 let, Analytik, Vévoda
22. 05. 2010 23:41

Můj názor? Je mi jedno co kdo dělá ve volném čase, rybářům se taky okolí nestraní proto, že chytaj ryby, hokejistům proto, že hrajou hokej. Každý má nárok na své koníčky a záliby ať už je to co je to, pokud tím ovšem neničí život všem kolem (př.: Střílení po kolemjdoucích vzduchovkou z okna.). Snad jednou dospěje doba do stavu, kdy si všichni uvědomí, že je to jejich volba a ostatní nemají právo je za toto jejich svobodné rozhodnutí soudit.

Pohan, 27 let, Ochránce, Vévodkyně
22. 07. 2010 10:46

Setkala jsem se s homosexuálem, je fajn člověk. S takovým se dá probrat snad všechno. Jsou to prostě a jasně suproví lidi.

craZy.anGel, 23 let, Bavič, Královna
18. 09. 2010 15:16

Jistě že.Jeden můj kamarád je lidově ''teplej''.Mám ho ráda.Dá se s ním o všem mluvit.Pokaždé mě pobaví, když upozorním že je tamten kluk krasavec a on souhlasí :-D

majja, 61 let, Skladatel, Kněžna
21. 09. 2010 23:51

Tolerance je základ,My jako národ jsme tolerantní , ale jen do chvíle, kdy se to nás samotných netýká, to je moje zkušenost. Jinak homosexualita mi nevadí, lidi s touto orientací neodmítám mám mezi nimi kamarády. většinou jsou to velmi vzdělaní, chytří a zábavní lidé. @};-

OompHKuf, 21 let, Analytik, Vévodkyně
22. 09. 2010 15:37

Na homosexualitě není nic špatného, je to přirozená věc, nějaký člověk se tak prostě narodí a svou orientaci nezmění. Vždyť traduje se, že sám Alexander Veliký byl homosexuál, miloval Héfaistiona :-)

mishox, 34 let, Skladatel, Vévoda
01. 10. 2010 14:12

no problemo pokud se zrovna nesnaží sbalit mě, což není moc příjemné.

janouk, 44 let, Snílek, Vévodkyně
01. 11. 2010 19:47

Homosexualita je v prírode prirodzená a nie je dedičná.
štatistiky ukazujú, že sa heterosexuálom rodí rovnaké % homosexuálov ako homosexuálom heterosexuálov.
Každého je to osobná vec a nevidím problém v kohokoľvek orientácii. myslím si, ako každý heterosexuálny človek, že medzi sociálnym a intímnym správaním by mal byť v zdravej spoločnosti rozdiel a preto nevidím prekážku ani s spoločných partnerských vzťahoch. Radikálom, by som doporučovala viac čítať. Napr: Krása nevídaná, Osetinská ľudová rozprávka: Mulla Nasreddin. @};-

sedlcan, 30 let, Dobyvatel, Vévoda
25. 11. 2010 21:13

Ja si osobne myslim ze homosexualita neni nic spatneho a nic proti nim nemam dokud na me nebude nic skouset klidne snim pujdu na jedno toceny pivko Ja stim problem nemam

garganel, 27 let, Kutil, Kněžna
09. 01. 2011 21:52

Nevím proč se to tak řeší jestli homosex. či bisex? ...všichni jsme jen lidi a kdo má koho rád je každého věc ..si myslím.. :-)

předchozí 1 2 další

Přihlášení